türkiye’deki reklam firmaları
Mart 16, 2017
yazar soner
Paylaş

Hepimiz bir web sitesi açmak istemişizdir ama bu işin zor olduğunu görünce vazgeçmiş olabiliriz bunun nedenleri adsense alamama olabilir ama reklam firması olarak sadece adsense yok, birüsürü reklam firması mevcut. Bundan dolayı türkiyedeki en iyi reklam firmalarını sizler için listeledik. Reklam firmalarına geçmeden önce bazı reklam kelimlerini bilmelisiniz yani:

CPM: 1000 kişi görüntülediğinde verilen reklam yani siz sitenize 1 reklam eklediğiniz bu reklamın bin kez görüntülenmesinde size verilecek olan ücret.

CPC: 1 kişi tıklarsa verilecek para yani cpc alırsanız sitenize o reklama bin kişiden kimse tıklamaz ise para kazanamazsınız ama reklama tıklayan kişi sayısı artarsa kazancınızda artar.

1)Admatic

Türkiyedeki reklam firmalarının en iyisi diyebiliriz, türkiyede çok aktif olarak kullanılma başlandı bir çok sitede pop-up sağdan çıkan reklam gibi aktif olarak kullanılıyor. Gününde ödeme, sayaçların sağlamlığı gibi bir çok konudan güven sağladığı için aktif olarak kullanılıyor.

2)ReklamStore

ReklamStorede türkiyede git gide aktifleşen bir reklam firması şuan çok yüksek bir kullanıma sahip değil ama her geçen gün bu rakam artıyor, bir çok alanda servis sağlaması yavaş yavaş reklam firmasını yükseltiyor.

3)wordego

Hızlı büyümeye geçen firmalardan düzenli ödeme yapması bol reklam türü gibi sebeleri wordego’yu yavaş yavaş yukarı sıralara çıkarıyor 🙂 .

4)deskfive

Pek bilinmesede git gide yaygınlaşan reklam firmalarından büyük şirketlerle reklam anlaşması olduğu için çok hızlı bir yükselişe sahip git gide kullanımı artıyor.