Aleyna tilki geçensene instagramda paylaştığı bir fotoğrafın başka birine ait olduğu ortaya çıktı!

Şarkı dünyasındaki popülarite’sini git gide artıran aleyna tilkinin başı dertten kurtulmuyor, en son yaptığı klipteki hareketlerin bir çoğunun Britney Spears’ten örnek alarak yapıldığı söylentisi çıktıktan sonrada  pedofili ile alakalı görüntülerin olduğu söylentileri çıktı bu seferde aleyna tilkinin resminin çalıntı olduğu söyleniyor.

2015 yılında Frauke Hagen’in kendi hesabında paylaştığı fotoğrafını 1 yıl sonra aleyna tilki paylaşınca magazin dünyası biraz çalkalandı!

aleyna tilki çalıntı fotoğraf

Sol tarafta Frauke Hagen’in 2015’teki paylaşımını görüyoruz sağ tarafta ise aleyna tilkinin 2016 yılında yaptığı paylaşım göze çarpıyor, Frauke Hagen’in paylaştığı  resimde şu yazılar yer alıyordu “Belli ki bir Türk popstar benim iki yıl önce Kanada’da yaşadığım sırada çektirdiğim fotoğrafı çalmış”.

Aleyna tilki bu konularda biraz daha dikkatli olmalı ve klibini çeken onu yönlendiren kişilerinde daha dikkatli olması bu aşamalarda önemli çünkü her geçen gün popülerleşen aleyna tilki bu tür haberlerla popülerliğine zarar veriyor, ne kadar dikat edilsede bazen böyle ayrıntılar gözden kaçabiliyor.

Yazar Hakkında

Anonimsoner tugan {yazar soner}info@bilgisayaruzmanim.com

1993 doğumluyum 2 yıldır profesyonel olarak makale editörlüğü yapmaktayım şuan güncel olarak bilgisayaruzmanim.com'da çalışmaktayım.

Yorumlar


Sen de Yorumla!