ABD’deki ev tamı tamına 175 milyon dolara(602 961 748 Türk Lirası) satıldı.

Ev New York Eyaleti’nde, Hamptons bölgesinde bulunuyor satışı 175 milyona gerçekleştiği için en pahalı ev olarak kayıtlara geçti.

en pahalı evBu ev tamı tamına Yirmi bin dönümlük bir arazi üzerinde yer alıyor, ev yerine malikane desek daha doğru olur :).
Evin yanında yüzme havuzu,  özel ve sıcak jakuzi, çocuklar için oyun alanı ve bisiklet yolu bulunuyor.

Sayılmayacak kadar odası var: birden fazla oturma odası, birden fazla  yatak odası ve tamı tamına 10 adette banyosu var.

en pahalı evin odası

Evin tasarımında daha çok geleneksel aksesuarlar ve özel renk tonları ilgi çekiyor, çalışma odasına özel detaylarının bulunmasıda çalışmak için muhteşem bir ortam yaratıyor. Daha bir çok detayın yanında çok geniş olduğu için dededen toruna bir aileyi çok çok rahat bir şekilde alabilir.

 

170 milyonla bu evi almak yerine:

170 tane lamborghini  gallardo,

600 adet 5+1 dublex ev alınabilir,

kendinize özel ada alabilirsiniz …

Bu evi almak için normal bir iş  ile neredeyse imkansız kendi işinizin patronu olmak bile yetmez yaptığınız işin içindeki sektörde lider olmanız gerekir çünkü bahsedilen para lafa kolay, türkiyenin bile en zenin ilk 10 kişisinden sonraki kişiler bu evi alamıyorlar.

 

 

Etiketler:,, 34 views Okunma 30 Ağu 2017

Yazar Hakkında

Anonimsoner tugan {yazar soner}info@bilgisayaruzmanim.com

1993 doğumluyum 2 yıldır profesyonel olarak makale editörlüğü yapmaktayım şuan güncel olarak bilgisayaruzmanim.com'da çalışmaktayım.

Yorumlar


Sen de Yorumla!