İmtiyaz Sahibi / Grantee
Soner Tugan / soner@bilgisayaruzmanim.com ile iletişime geçebilirsiniz.
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Ali Doğan iletişim: ali@bilgisayaruzmanim.com
Editörler / Editors
Murat Kalem iletişim: murat@bilgisayaruzmanim.com
Fevzi Kalpli iletişim:  fevzi@bilgisayaruzmanim.com
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Zeynep Saim iletişim: zeynep@bilgisayaruzmanim.com
Halkla İlişkiler / Public Relations
Tarık Senol
Reklam /  Advertise
Reklam sorunlusu ve uzmanı Buse Silgi’dır iletişim:  buse@bilgisayaruzmanim.com
Hertürlü sorun veya öneri için info@bilgisayaruzmanim.com
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
WordPress 4.7.5 TeknoBit